Чехія регулює притік робочої сили з України.

06.11.2015 09:23

  Працюючи з документами людей, які бажають виїхати на роботу в Чехію, звернув увагу на таку тенденцію: дуже багато кваліфікованих спеціалістів з повною вищою освітою, влаштовуються на роботу некваліфікованими працівниками. Робота прибиральника, різноробочого на виробництві, підсобника на будівництві не вимагає якої не будь кваліфікації і спрощує процес отримання документів. Чехи вже давно перестали дивуватись, що підсобник на будівництві на багато краще розбирається в кресленнях, ніж чеський інженер... Або різноробочий на підприємсві дає поради, як удосконалити той, чи інший технологічний процес.

   З початку жовтня цього року, Чехія суттєво обмежила видачу робочих карт для наших громадян. Прийом документів на довгострокове проживання (тип візи на отримання робочої карти), зараз проводиться тільки один раз на тиждень. В консульстві Львова по понеділкам, а в Києві - по середам. В тиждень виходить на всю Україну біля шестидесяти заяв. І не факт, що всі заявники отримають візу.

   В більшості випадків, зараз перевага надається кваліфікованим спеціалістам, яких на даний момент не вистачає в Чеській республіці. В основному це висококваліфіковані спеціалісти, які працюють в ІТ сфері і медики. Вся складність заключається в тому, що потрібна нострифікація диплому, підтвердження кваліфікації та знання чеської мови на певному рівні. На все це потрібно потратити досить багато часу і зусиль. Крім того, в багатьох випадках при нострифікацїї, навіть якщо ви спеціаліст, нострифікується тільки рівень бакалавра з подальшим підвищенням рівня, пройшовши навчання в одному з вишів Чехії. В цьому є певний плюс, так як отримана ступінь буде прирівнюватись до європейського рівня і вимог. Але така можливість доступна тим, хто добре володіє англійською або має досить хороший рівень чеської мови.

   Інше питання постає в тому, що наприклад лікарів і медперсоналу не вистачає, в основному, в невеликих провінційних містечках і селах, куди наші співвітчизники також не дуже рвуться, із-за порівняно не високих зарплат. Крім того в периферії не завжди є можливість працювати по спеціальності і відповідно своєї кваліфікації. Дуже часті випадки, коли наші медики виконують роботу кваліфікованого лікаря, а зарплату отримують, як помічник лікаря. Особливо це стосується стоматології, де чехи побачили в наших фахівцях досить сильних конкурентів. І тут знання мови має одне з рішучих значень.

   В ІТ області, можна працювати добре володіючи англійською і паралельно вивчаючи чеську. Зараз для таких спеціалстів, чехи знизили вимоги для отримання робочої візи. Тобто вимоги стандартні, просто знижена кількість відмов і скорочено термін розгляду заяв до 30-45 днів.

   Що стосується не кваліфікованої робочої сили, то в них також є можливість попасти на работу, але рівно така ж можливість отримати відмову. Або, як останнім часом практикується, розгляд справи  затягується, в окремих випадках, майже до року. Мало хто з роботодавців готовий так довго тримати вакансію... Простіше найняти румина чи болгарина, або українця з приграничної зони, в якого є паспорт Руминії або Угорщини.