Чеські закони не для Українців.

30.08.2019 17:17

  На справді, Закон є Закон, і росповсюджується на всіх, хто перебуває на території країни. Всім відомо, що не знання законів не звільняє від відповідальності, де б ви не знаходились і в якій би країні не перебували.

  Цю статтю вирішив написати, аналізуючи соціальні мережі з групами відповідної тематики, обговорення на форумі нашого сайту, звернення до онлайн-консультанта на сайті, електронні листи, які ви нам надсилаєте і ще десятки інших джерел інформації. Вимальовується така картина - українець, який вирішив поїхати працювати закордоном, звертається по першій об'яві, яку побачив, платить енну суму і думає, що цим все вирішено. Тобто, за нього все оформлять і вирішать, а йому залишиться тільки поїхати і заробляти багато грошей. Знайома картина? Думаю, що більшість читачів ствердно кивнуть головою.

  Трохи краща картина в тих, хто вже якось пробував легальними, чи не легальними способами знайти роботу в Чехії. В них вже є трошки досвіду, хочь і негативного (не є безперечним фактом), але досвіду. І вони вже добре розуміють, яким шляхом іти краще.

  Але чи варто йти у воду, не знаючи броду? І чи варто експерементуючи в сліпу, втрачати час та кошти, вже не кажучи про ризик депортації?! Якщо сам не знаєш, то краще звернутись до того, хто знає.  В даній статті спробуємо розглянути найчастіші помилки, які можуть привести до відмови в отриманні короткострокової робочої візи, чи робочої карти. Можливо саме вашу ситуацію, ви тут не побачите. Я звісно наперед вибачаюсь, але в одній статті абсолютно все охопити неможливо. Тим не менше, до нас завжди можна звернутись попередньо домовивишись про можливу консультацію

  Почну мабуть з агенцій, які працевлаштовують з території України. Хочу відразу попередити, що з жодною не співпрацюємо. Це не означає, що всі обманюють і немає надійних.