Чи обов'язково ви маєте потрапити в халепу?

14.10.2018 10:43

Або можна поставити питання по іншому: "Чи варто економити, ризикуючи втратити час, перспективу отримання роботи та вже потрачені кошти?!"

До нас досить часто звертаються по допомогу при виникненні проблем з оформленням робочої карти. Але на жаль, не завжди ситуацію вдається виправити, на стадії звернення до нас по допомогу. Аналізуючи ситуацію, яка склалась останнім часом, дійшли висновку, що в більшості випадків, цих неприємностей можна було уникнути, якби співпраця з нами була з самого початку оформлення документів. По суті, потрібні дві складові для успішного отримання результату:

  1. Легальний роботодавець.
  2. Правильно оформлені документи.

Але навіть у випадках, коли обидва вищевказаних пункти дотримано, є ризик виникнення проблем, які виникають в ході перевріок роботодавця співробітниками МВС Чехії (а ці перевірки досить ретельні). Бо є дані, які доступні тільки вищим інстанціям і ми доступу до них не маємо. Це стосується взаємодії роботодавця з податковими органами та службами медичного та соціального страхування, перевірок арендних домовленностей та інших документів, які є по за нашою компетенцією. Та навіть у таких ситуаціях, якщо роботодавець йде на зустріч і зацікавлений у вирішенні проблеми, при правильній координації дій, проблему стараємось вирішити.

Вартість пакетів послуг у нас досить зважена і помірна, навіть для реалій України. І я не рахував би це як витрати, а скоріш за все, як інвестиція, яка багаторазово окупиться, коли ви почнете працювати. До того ж, для більш рішучих у нас є достойні знижки, які діють протягом 48 годин з моменту отримання пропозиції.

Спокушати долю, чи впевнено рухатись в заданому напрямку - вирішувати вам. Ми не нав'язуємо свої послуги і працюємо тільки з клієнтами, які усвідомлюють вартість того, що хочуть отримати. Бо цінуємо, як свій час, так і ваш. Наша співпраця є найбільш ефективною, якщо до нас звертаються на самому початку працевлаштування. В такому випадку можем дати більш гарантій в отриманні візи.