Акційна Новорічна пропозиція!

22.12.2015 10:22

   Останнім часом, багато звернень по консультацію про возз'єднання сім'ї. На сайтах Генерального консульства Чеської республіки і Міністерства Внутрішніх Справ є загальні роз'яснення по цим питанням. Але, як показує практика, у кожному з випадків є багато нюансів, про які не пишуть на офіційних порталах. Крім того, час від часу, в закони вносяться зміни і поправки і ця інформація здебільшого публікується на чеській мові. Більше того, навіть на офіційних порталах, інформація українською і російською мовами, надається не в повному обсязі. Здебільшого, люди починають звертатись по консультацію після перегляду масси форумів і сайтів... Зрозуміло, що отримавши массу інформації, в ній знову ж потрібно розібратись.

   Існує більш простий варіант отримати потрібну саме вам інформацію, звернувшись безпосередньо до нас. До Новорічних свят, можете отримати відповіді на всі свої питання по акційній ціні, всього за 200 грн, і як бонус - безкоштовне заповнення анкети.   

Після консультації, ви чітко будете знати:

  • які саме документи вам потрібні, 
  • як їх оформити, 
  • як далі діяти саме у вашому випадку, щоб досягти своєї мети. 

   Економія часу, коштів і нервових клітин - гарантована. Можна без перебільшень сказати, що у більшості випадків, інформація, яку отримують наші клієнти - ексклюзивна. Тому плануємо на початку 2016 року збільшити ціну на консультацію. А поки що, радимо скористатись нашою пропозицією... Адже же до Нового року залишилось зовсім мало часу.