Медичні довідки для подачі в консульство ЧР.

25.11.2015 14:41

   Медична довідка не входить в пакет докумнетів для подачі в консульство для отримання візи, як обов'язковий документ. Але на вимогу консульства, ви повинні цю довідку надати не пізніше визначеного терміну. Для прохачів візи на отримання робочої карти, цей термін становить до 30 днів. 

   Винятк становлять лікарі, та ті, хто буде працювати з харчовими продуктами і в закладах громадського харчування. В цьому випадку, медична довідка є обов'язковою. Не дивлячись на те, що при влаштуванні на роботу, все одно потрібно буде оформити харчове посвідчення ( Potravinařský průkaz), пройшовши медогляд в одному з медичних закладів Чехії.

   В консульство надається в більшості випадків медична довідка форми 082/о. Хочу наголосити на деякі важливі моменти:

  • По перше, висновки лікарів повинні бути записані в зрозумілій для перекладача формі, розбірливим почерком.
  • По друге. На всіх штампах і печатках, текст повинен добре читатись, так як текст з печаток і штампів також перекладається на чеську мову.

   Медична довідка надається в консульство разом з нотаріально завіреним перекладом. У випадку, якщо висновки лікарів та текст на печатках не розбірливий, перекладач робить позначку, що дана частина тексту не читаеться (nečitatelná). Чим більше таких позначок, тим більша вірогідність, що така довідка до розгляду прийнята не буде. В результаті, ви бесцільно втрачаєте кошти і час.

   Замовити переклад медичної довідки, так само, як і інших довідок і документів можна у нас за посиланням. Або зателефонувавши за одним з номерів, які вказані в розділі "Контакти".