Затримка у видачі робочих віз.

05.07.2016 13:30

  До нас звертається багато людей з тим, що пройшло вже більше двох місяців, а робочу візу вони так поки що і не отримали. Хоча, законом Чеської республіки відведений термін 60-90 днів.

  На даний час, це пов'язано з великою кількістю поданих заяв. Не дивлячись на те, що Чехія ще з 1 жовтня 2015 року, почала приймати заяви на довгостроові робочі візи в українських представництвах ЧР тільки раз на тиждень, чим обмежила їх кількість. Але останнім часом збільшився потік заробітчан з таких країн, як Білорусь, Казахстан, Узбекистан і В'єтнам. Також Чехією почали цікавитись громадяни Грузії. Міністерство Внутрішніх Справ Чехії, крім робочих віз, займається також розглядом підприємницьких віз та віз з метою возз'днання родини і заяв на постійне проживання. І на скільки нам відомо, розширення штату співробітників у цьому відомстві не планують, не дивлячись на міграційну кризу у Європі.

  І слід пам'ятати, що ні Консульство, ні МВС ЧР не надають інформацію про перебіг розгляду вашої заяви. Єдине, що можна зробити - це зробити запит на отримання номера справи і раз на тиждень предивлятись списки затверджених заяв на нашому сайті, або на офціному сайті МВС ЧР.