Декілька актуальних питань.

02.09.2017 10:23

     В цій статті, хочу дати відповідь на декілька питань, з якими до мене звертаються останнім часом, та зробити деякі застереження. Ці питаня стосуються різнобіжності інформації, яку надають працівники консульства та співробітники міграційної (цізінецької) поліції Чехії, а також шахрайства, чи дій не зовсім чистих на руку людей.

    Чому в консульстві і мігріційній поліції надають різну, ба навіть протиречиву інформацію, сказати важко. З цією проблемою до мене звертаються вже на протязіі декількох років. Можливо, питання в компетентності працівників цих структур. Хоча обидва відомства керуються одними законами. Тим не менше, отримавши інформацію в поліції, при зверненні в консульство виявляється, що все зовсім не так. Ось декілька прикладів.

    Використовуючи безвіз, наші громадяни їдуть в Чехію в пошуках роботодавця, щоб самим, без посередників, отримати пакет документів від роботодавця, для подачі в консульство на отримання робочої візи, чи Робочої карти. В мігріційній поліції отримують інформацію, що документи в консульство можна відіслати поштою і навіть електронною. Так, така можливість існує... Але у випадку, якщо вже подано основний пакет документів і потрібно донести додаткові документи, або у випадку, якщо потрібно продовжити вже діючу Робочу чи Синю карту, або довгострокову візу, вже на території Чехії. Згідно закону 326/1999, перша подача на довгострокову візу чи Робочу карту, відбувається в Представництві Чеської республіки на території країни проживання заявника, громадянином якої він є, або на території країни, де заявник має дозвіл на довгострокове перебування. Особиста присутність завника обов'язкова (за виключенням дітей віком до 12 років).

    Слідуюча дилема. Згідно законів Євросоюзу і навіть згідно Чеському трудовому закону 262/2006, дозвіл на роботу, отриманий в будь якій країні Євросоюзу, діє по всій території Євросоюзу. Але згідно закону 326/1999 "Закон про перебування іноземців на території Чеської республіки" з останніми його змінами та поправками, працювати в Чехії можна тільки після оформлення короткострокової (до 90 днів) Робочої візи в консульстві, або після отримання Робочої чи Синьої карти. Тобто, з дозволом на роботу, який отримано в іншій країні Євросоюзу, в Чехії легально працювати не можна. І навіть громадяни країн Євросоюзу, які планують знаходитись на території Чеської республіки більше 90 днів, повинні оформити своє перебування в одному з місцевих департаментів міграційної поліції. Звісно, що для них ця процедура максимально спрощена.