Донесення документів, після подачі в консульство, чи візовий центр.

27.01.2019 12:42

  Таке трапляється і не варто з цього приводу панікувати. Хочу зауважити, що в такій ситуації опиняються не тільки ті, хто подається вперше, бо в цій справі дійсно дуже багато нюансів. І не дивлячись на мій чималий досвід, працівникам консульства, чи Міністерства внутрішніх справ, інколи вдається мене здивувати... Бо закони законами, а трактування законів конкретним співробітником відповідної структкри - це вже, на жаль, зовсім інше питання. Але ближче до суті.

  То ж, в яких випадках доводиться доносити документи?

  • Якщо пакет документів виявиться не повним.
  •  Консульство на законих підставах, запросиить додаткові документи, які не входили в перелік основних.
  • Один з документів не відповідає всім вимогам, встановлених законом, або там виявлена помилка, яка може викликати сумнів в достовірності даного документу.

  Працівник консульства в такому випадку надасть 20-30 денний термін на донесення нового, або недостаючого документу. Для цьогь вже не потрібна жодна реєстрація. Просто підходите до охорони і пояснюєте ситуацію. При донесенні документу, бажано мати при собі чек про сплату консульського збору, в якому вказано ваш реєстраційний номер (referenční číslo). Це зменшує вірогідність втрати в консульстві ваших документів. На жаль і таке трапляється.

  Всі документи доносяться в оригіналі (документ роздрукований з ел. пошти не є оригіналом).

  Варто пам'ятати, що ні консульство, ні МВС не продовжує встановлений термін для донесення документів. Тож обов'язково потрібно вкладатись у вказані строки. Також потрібно врахувати те, що вимога на донесення документів, отримана з Міністерства внутрішніх справ, означає автоматичне призупинення розгляду вашої справи і суттєве продовження терміну отримання візи. Міністерство не повідомляє про відновлення розгляду. З досвіду можу сказати, що точно не з моменту отримання документів, які ви відправили, чи відправив ваш роботодавець або арендодавець. Розгляд може відновитись, навіть через місяць-два. Залежить від завантаженості відповідного відділення міграційної поліції і навіть від банального "коли потраплять під руки" співробітнику цієї служби. Будь які листи звернення чи мейли, ніяким способом не прискорять розгляд в цьому випадку. Що б порадив, так це у випадку, якщо доносили документи в консульство, через 2-3 тижні зробити запит до МВС ЧР , для отримання свого номеру справи. Отримавши у відповідь свій реєстраційний номер, можете бути впевнені, що всі документи з консульства були відправлені в міністерство і там зареєстровані. Трапляються випадки, коли з консульства документи не відправлені, про це я вже писав в попередній статті.

  Вже не одноразово наголошував, що варто скористатись нашими послугами, щоб звести до мінімуму такі неприємні ситуації. Вартість пакетів досить помірна, в порівнянні з можливістю втратити дорогоцінний час, а як наслідок і вкладені кошти. Наші пакети послуг діють ще напртязі трьох місяців, після отримання візи. Тобто весь цей час можете до нас звертатись по допомогу, чи консультацію.