Консультації по працевлаштуванню в Чехії та з візових питань


Електронне підтвердження про забезпечення житлом.

21.01.2016 10:42

Електронне підтвердження про забезпечення житлом.

  У випадку надання електронного підтвердження про забезпечення житлом, дане підтвердження повинно бути завірене електронним підписом уповноваженої особи. Підпис повинен підтверджуватись відповідним сертифікатом виданим акредитованим провайдером сертифікатів. Або без завірення електронним підписом, якщо підтвердження подається через інформаційну скриньку (datovu schránku) уповноваженої особи. Підтвердження доручене через інформаційну скриньку без електронного підпису уповноваженої особи, завжди повинно додаватись адміністративному органу безпосередньо з інформаційної скриньки особи, яка надає житло (уповноваженої особи). Підтвердження завірене електронним підписом може подати, як уповноважена особа, так і іноземець, якому це підтвердження уповноважена особа надасть. В цьому випадку воно може подаватись на електронному носії (напр. флеш карта) без необхідності нотаріально завіряти підпис уповноваженої особи.

  Особа, яка надає житло, електронною формою може подавати виключно підтвердження про забезпечення житлом. Всі інші документи, які підтверджують забезпечення іноземця житлом (наприклад договір аренди, випис з кадастру нерухомості…), подаються безпосередньо заявником іноземцем з пакетом необхідних документів.

  Якщо документи подаються в представництво МВС ЧР на території Чехії, підтвердження про згоду забезпечити житлом можна подавати в електронну приймальню МВС ЧР  posta@mvcr.cz, або через інформаційну скриньку МВС ЧР з ID адресою 6bnaawp.

  Якщо документи подаються в Консульстві ЧР на території України, підтвердження про згоду забезпечити житлом можна подати в електронну приймальню МВС ЧР epodatelna@mzv.cz , або через інформаційну скриньку з ID адресою e4xaaxh. В обов’язковому порядку, необхідно зазначити в яке конкретно консульство, чи посольство ви подаєте документи, інакше підтвердження не буде доручено.

  Документ необхідно висилати в Генеральне консульство чи посольство ЧР, до подачі заяви на отримання візи (з достатнім часовим запасом).

—————

Назад