Консультації по працевлаштуванню в Чехії та з візових питань


Інформація про організацію прийому заяв на довгострокове перебування з метою працевлаштування (трудова карта) в дипломатичних установах Чеської Республіки в Україні

24.11.2017 10:17

Інформація про організацію прийому заяв на довгострокове перебування з метою працевлаштування (трудова карта) в дипломатичних установах Чеської Республіки в Україні

Прийом заяв на трудові карти в дипломатичних установах на території України в першу чергу організований в рамках проектів зі спрощеною процедурою, затверджених урядом Чеської Республіки з метою збільшення трудової міграції з України до Чехії, враховуючи квоти, встановлені відповідно до технічних можливостей дипломатичних установ.

Мова йде про наступні проекти:

  • РЕЖИМ УКРАЇНА для кваліфікованих працівників з України (Генеральне консульство Чеської Республіки у Львові);
  • Пілотний проект: спеціальні процедури для висококваліфікованих спеціалістів з України (Консульський відділ Посольства Чеської Республіки в Києві);
  • Welcome Package для інвесторів (Консульський відділ Посольства Чеської Республіки в Києві);
  • Fast track – пришвидшена процедура для внутрішньофірмового переміщення і локалізації працівників іноземних інвесторів (Консульський відділ Посольства Чеської Республіки в Києві).

В рамках вказаних проектів зі спрощеною процедурою приймається більшість (до 95%) всіх заяв на трудові карти в дипломатичних установах Чеської Республіки в Україні.

Для прийому заяв на трудову карту від заявників з України, що не відповідають вимогам для включення до вказаних проектів зі спрощеною процедурою, з 20 квітня 2017 р. в Генеральному консульстві Чеської Республіки у Львові набирають чинності нові встановлені офіційні години, а саме:

                                                    понеділок  з 14.00 год. до 16.00 год.

Звертаємо Вашу увагу, що в цей офіційно встановлений час з огляду на технічні можливості дипломатичної установи можна подати 15 заяв на трудову карту.

З вищенаведеного випливає, що заявники на трудову карту не реєструються для подачі заяви. Однак, для подання заяви з іншою метою, ніж видання трудової карти,  і надалі стандартно необхідно реєструватися.

 

—————

Назад