Лист з Міністерства внутрішніх справ Чехії

03.03.2018 15:42

  Ви успішно подали документи в консульство Чеської республіки на отримання візи для оформлення робочої карти. Почались довгі дні очікування на запрошення з консульства на вклейку візи. Згідно закону 326/1999 «Про перебування іноземців на території Чеської республіки» Збірника законів, термін розгляду заяви на робочу карту, складає 60 днів, а в особливо складних випадках – 90 днів. На практиці все виглядає зовсім інакше. Згідно нашої статистики, на даний час  цей термін складає в середньому 120-180 днів. В особливо складних випадках, може сягати 10-12 місяців. В багатьох випадках, за весь час очікування, немає  жодних повідомлень ні з боку консульства ЧР, ні з боку Міністерства внутрішніх справ Чехії. Ні одна з вище вказаних структур, не надає жодної інформації про перебіг та стан розгляду вашої справи. Єдине, що можна зробити – це отримати номер своєї справи і щотижня передивлятись списки затверджених заяв на отримання візи на офіційному сайті МВС Чехії.

  Останнім часом, досить поширені випадки, коли замість запрошення на вклейку візи, приходить лист з МВС Чехії. Мало хто розуміє зміст листа, який є на чеській мові з численними посиланнями на параграфи та статті Законів Чеської республіки. Найбільшою помилкою є спроба перекласти зміст листа, за допомогою Гугл перекладача або подібних сервісів. Ще більшою помилкою буде, якщо просто проігноруєте цей лист. Хочу підкреслити, що своєчасна і грамотна реакція на такі листи, дає вам можливість уникнути отримання відмови у видачі дозволу на працевлаштування.

В основному, ці листи бувають трьох категорій:

 1. Лист з вимогою усунення недоліків в документах  і встановленим терміном на усунення цих недоліків, разом з повідомленням про зупинення розгляду заяви, поки не будуть усунені недоліки в документах. В цьому випадку, документи, яких не вистачає, краще відсилати прямо на адесу вказану в листі, а не в консульство. За винятком, якщо недоліки виявились при подачі документів в консульстві і консульство надало вам 20-30 денний термін, щоб донести документ.
 1.   Лист, який дає можливість приїхати в Чехію, для ознайомлення в міграційній поліції з усіма підставами та документами, на основі яких МВС буде приймати рішення про видачу,  чи не видачу  дозволу на працевлаштування. Ні в якому випадку не слід ігнорувати надану можливість. Якщо не маєте можливість поїхати і особисто ознайомитись з документами, це може зробити уповноважена вами особа.
 2. Лист з відмовою і обґрунтуванням відмови у видачі дозволу на працевлаштування. В цьому випадку надається 15 денний термін на оскарження рішення. В деяких випадках, швидка реакція на відмову і подача обґрунтованої апеляції, дає можливість вирішити проблему відмови.

Своєчасна і грамотна реакція на такі листи, дає вам можливість уникнути отримання відмови у видачі дозволу на працевлаштування.

 

Ваші дії при отриманні листа.

Самий оптимальний варіант – це звернутись до нас. На це є декілька причин:

 1. Ми спеціалізуємось на таких питаннях і маємо відповідні ресурси та досвід.
 2. Попередня консультація є безкоштовною.
 3. Протягом години, після аналізу вашої ситуації, що також є безкоштовним, вам буде надана інформація про доцільність подальших дій і варіанти вирішення проблеми, якщо існує можливість вирішення даної проблеми.
 4. Координація всіх ваших подальших дій і підтримка особистим консультантом.

Бувають випадки, коли наша допомога обмежується безкоштовною консультацією, якщо потрібно донести, на вимогу консульства чи МВС, документ. Але практика показує, що в ході всього процесу оформлення робочої (трудової) карти, виникає часта потреба в консультаціях, так як випливає безліч питань, на які потрібна компетентна відповідь. Найкращим рішенням в таких випадках, є оплата пакету послуг «Оптимальний», вартістю 36 € на три місяці, який дає можливість безлімітних консультацій (по попередній домовленності), а також:

 1. Допомогу в заповненні анкет;
 2. Підготовка пакету документів для подачі в консульство;
 3. Аудит документів від чеського роботодавця;
 4. Перевірку фірми в якій плануєте працевлаштуватись;
 5. Запит в МВС ЧР на отримання номеру вашої справи;
 6. Роботу з усією кореспонденцією, яку ви отримаєте на чеській мові.

  Використання вище наведених послуг поза пакетом протягом трьох місяців, обійдеться вам від 90€ і більше...

  Співпраця з Consultservis.cz ще з моменту підготовки документів для подачі в консульство, на 98% знижує ризик отримати відмову і дозволяє чітко та швидко реагувати на будь які дії, з боку Міністерства внутрішніх справ Чехії.

  В завершення цієї статті, хочу зробити особливий акцент на те, що чим на більш ранній стадії почнеться ваша співпраця з нами, тим більша вірогодність отримати очікуваний результат. Якщо ви до нас звертаєтесь тільки тоді, як отримали лист з відмовою, не завжди можливо цю ситуацію виправити, але в більшості випадків цих наслідків можна уникнути ще на початковій стадії, якщо професійно підхдити до процесу підготовки документів. Якщо ніколи раніше ви не мали з цим справу, краще довіртесь професіоналам. Заощадите і час і гроші. Наша компанія, майже не користується платною рекламою. Люди до нас звертються, в більшості випадків, по рекомендації тих кому ми допомогли.