Консультації по працевлаштуванню в Чехії та з візових питань


Мотивація для тих, хто володіє чеською мовою і має технічну освіту.

10.11.2015 10:18

   Якщо хочеш досягти більшого, потрібно ставити амбітні цілі і не прості задачі, виконання яких, на перший погляд, може здатись неможливим. Багато українців, здобувши освіту, не мають можливості застосувати свої знання і знайти роботу за фахом. І навіть висококваліфіковані фахівці, які мають роботу отримують за неї абсолютно неадекватну винагороду. Як результат, багато з них їдуть працювати за кордон на будівництво, простими підсобниками та різноробочими, і отримують зарплату на порядок вищу. Але тим самим потихеньку втрачаючи свої фахові і практичні навики. Я вже не кажу, що якби вони могли працювати по спеціальності за кордоном, то суттєво б підняли свій рівень, як фахівця і отримали бесцінний досвід. А з таким досвідом, в подальшому і дома б не пропали.

   До чого вся ця передмова? На днях Чеський парламент вирішив суттєво спростити отримання віз, для спеціалістів технічних галузей з України, яких бракує в Чехії. Це прекрасна можливість отримати добре оплачувану роботу за фахом. І виграє той, хто не буде довго роздумувати і чекати поки і цей ринок праці буде переповнений.

   Як самостійно знайти роботу в Чехії, можна дізнатись з покрокової інструкції, яка у вільному доступі для скачування. Якщо потрібна допомога у перекладі резюме, використайте, будь ласка, формою зворотнього зв'язку. Крім того, маєте можливість отримати десятивідсоткову знижку, при замовленні послуги ведення переговорів і переписки з вашим потенційним роботодавцем, якщо замовляючи переклад резюме, вкажете промокод #consult16 разом з вашим ім'ям і прізвищем.

   Є також більш конкретна пропозиція, але для тих, хто володіє чеською мовою на непоганому рівні, а знання німецької мови дає ще більші переваги. Мова йде про роботу на одному з підприємств великого німецького концерну "Роберт Бош", які знаходяться в Чехії. Відправити заявку можна самостійно за цим посиланням: BOSCH.CZ . Перегляд вакансій  тут: bosch.jobs.cz

—————

Назад