На скільки цінують наших людей в Чехії.

12.02.2016 10:54

Якщо відверто - по різному. Свої висновки можу робити на декількох підставах:

  1. Власний досвід роботи в Чехії.
  2. Можливість постійного і безпосереднього спілкування з багатьма чеськими роботодавцями.
  3. Підтримка постійних зв'язків зі своїми клієнтами, які вже працюють в Чехії.

  Перше, що чехи цінують в українцях - це працьовитість. В більшості випадків, наші люди сумлінно виконують свою роботу і є хорошими спеціалістами. Бувають випадки, коли чехи цим зловживають, використовуючи те, що наші співвітчизники не можуть відмовити начальнику попрацювати довше, або виконати щось, що не входить в безпосередні обов'язки працівника. Бувають звісно винятки, але це дійсно винятки. Ті, хто зловживає алкоголем чи порушує умови трудового договору, дуже швидко відчувають наслідки своєї безвідповідальності. Бо відповідальність і сумлінність - це ті риси, які допомагають втриматись на хорошій роботі. 

  Ще одна характерна риса, яку дуже цінять чеські роботодавці в українцях - універсальність. Більшість наших заробітчан мають непогану освіту (може й декілька) і багато чого вміють робити руками, чого не скажеш про чехів. І часто бувають випадки, коли один українец може замінити декількох чехів. Я це говорю без перебільшення. Сам був не раз свідком, коли на будівництві прораб звільняв декількох чехів і залишав одного українця, який спокійно і головне якісно виконував роботу, з якою не справлялись ці чеські робочі (невміння, небажання, лінь). Я не хочу, щоб у когось склалось враження, що я ідеалізую українців... По перше, це не є метою даної статті, а по друге - наші вміють заявити про себе і з негативної сторони. Тут вже нічого не поробиш і такі випадки не поодинокі.

 І тим не менше, наші заробітчани створюють достойну конкуренцію на ринку праці Чехії. Тому влада чітко регулює потік іноземної робочої сили, або принаймі їй так здається. Звісно це стосується офіційного працевлаштування. Ні для кого не є таємницею численна армія іноземців, які працюють неофіційно. Ризиків при такому способі заробітку дуже багато. Але офіційне працевлаштування на сьогодні не кожному по кишені (1200-1500 євро), хоча ці інвестиції можна окупити за 1-2 місяці. Останнім часом багато українців їдуть працювати в Чехію по польським візам. Таку візу дешевше і легше відкрити, а далі головне перетнути кордон Шенгенського простору. Чеська поліція регулярно проводить рейди по виявленню таких фактів, і можу сказати - досить успішно. Про наслідки не буду писати, тут кожен сам повинен розуміти чим ризикує і чи воно того варте. Простіше для початку оформити короткострокову  (строком на 90 днів) робочу візу. Тим самим отримаєте досвід і заробите гроші для оформлення Робочої карти. Для консультації по цьому питанню можна скористатись контактами.

  І ще хочу зауважити. Українці у чехів не позиціонуютья, як дешева робоча сила, хоча в окремих випадкам має місце і таке. Я би сказав, скоріше, як якісна робоча сила з досить достойною оплатою. Мовний бар'єр не є суттєвим, хоча деякий період може заважати, якщо поряд нема співвітчизників, які біль-менш володіють чеською. Але, як кажуть: "було б бажання!" Зрозуміло, що знання мови дає великі переваги, а знання англійської чи німецької, ще й не малий бонус в працевлаштуванні. Зараз на ринку праці Чехії дуже бракує спеціалістів в багатьох галузях. Навіть розглядається можливість, найближчим часом істотно спростити процес видачі робочих віз для громадян України.