Платні вакансії...

08.10.2017 10:50

В даний час, інтернет переповнений пропозиціями працевлаштування закордоном. І тут, дійсно дуже важко розібратись, де раельна пропозиція отримати роботу з мінімальним ризиком, а де просто пропонують заплатити тільки за інформацію, або в кращому випадку, вам вишлють пакет документів для оформлення працевлаштування. Особливо це стосується коротких та сезонних робочих віз. При чому, посередники часто діють, не узгоджуючи свої дії безпосередньо з роботодавцем, тим більше, коли це ланцюжок з двох-трьох посередників.

Типова ситуація. В одній з соціальнихмереж, опублікована об'ява про платну вакансію, з можливістю працювати по польській візі, чи біометричному паспорту. За винагороду (100-300 євро), посередник готовий надати контактні дані або адресу роботодавця. Іноді вам можуть вислати пакет документів для оформлення візи. Більшість, не гаючи часу, відразу їде працевлаштовуватись, без того, щоб попередньо зв'язатись з роботодавцем і уточнити інформацію... Тим більше, що посередник пообіцяв хорошу зарплату і гарні умови проживання. Вважається, що на місці простіше все владнати, ніж на такій великій відстані. Що має логіку, але тільки у випадку, якщо вас на цій роботі дійсно чекають і готові працевлаштувати. На жаль, досить часто дійсність не така райдужна. Розпоширена практика, коли посередники вербують людей в більшій кількості, ніж наявна кількість вакансій. Вони ж пропонують "платні вакансії", і чим більше людей - тим більше грошей. В результаті, по приїзду в Чехію, роботодавець про вас взагалі нічого не знає, і навіть не в курсі, що ви заплатили Івану, чи Олександру 100 чи 200 євро за вакансію... І по факту, він взагалі вам нічим не зобов'язаний. Подальший розвиток подій може бути абсолютно різним, але у більшості випадків, все закінчується далеко не хепіендом. Я особисто не проти, якщо хтось бере гроші за надані послуги, якщо це якісні послуги і людина, заплативша гроші, отримує потрібний їй результат.

Хочу нагадати, що біометричний паспорт дає право перебувати в країнах Євросоюзу тільки в якості туриста, що абсолютно не зупиняє наших співвітчизників, які вирішили попрацювати. Про наслідки, я вже багато писав в попередніх статтях. Хто хотів мене почути - почув, всім іншим бажаю удачі. Хочу тільки зазначити (так, для довідки...), що кільксть звернень від потерпілих до consultservis.cz, за останніх півроку, збільшилась на 75-80%. У більшості випадків, варіантів виправити ситуацію майже немає. То ж, радив би використати потенціал біометричного паспорту, для пошукв роботи, чи для візиту до майбутнього роботодавця, щоб уточнити інформацію, чи отримати документи для оформлення робочої візи. До речі, така віза (до 90 днів), без проблем оформлюється в консульстві, чи через візовий центр. Тільки не слід забувати про "коридор" 90/180.

Легальне працевлаштування іноземців на території Чехії (прошу не плутати з "легалізацією", яка не прописана в жодному законі Чеської республіки), регулюється такими законами Чехії, як Закон 326/1999 Зб.з. "Про перебування іноземців на території Чеської республіки" з поправками від липня 2017, "Закон про працевлаштування" 435/2004 та "Трудовий закон" 262/2006 Зб.законів з останніми поправками. І як відомо - не знання законв, не звільняє від відповідальності.

До нас ви завжди можете звернутись за безкоштовною порадою, написавши на eduard.laslo@consultservis.com.