Консультації по працевлаштуванню в Чехії та з візових питань


Подача документів у Консульство ЧР. Які бувають несподіванки.

19.01.2016 09:23

   Останнім часом прослідковується така тенденція - досить велика кількість заявників на отриманя візи, не залежно від мети перебування на території Чехії, в момент подачі документів  в Консульстві, з'ясовують, що у них не повний пакет документів. Або ж, про даний факт вас ставлять до відома через 3-4 тижні після подачі, листом. І часто зустрічається некомпетентність не тільки з боку громадян України, які подають документи, але і з боку чеських роботодавців. Дивлячись від того, якого документу вам бракує, працівники консульського відділу, або дають вам можливість у відповідний термін (5-30 днів) донести бракуючий документ, або взагалі відмовляють у прийомі пакету в цілому. Я думаю, немає потреби пояснювати, що якщо відмовлять в прийомі, для повторної подачі потрібно знову реєструватись в системі Visapoint. А якщо дають можливість донести бракуючий документ, то ваша заява почне розглядатись тільки з моменту, коли ви цей недолік усунете. Для більшої ясності нагадаю: 

  • Термін розгляду заяви на довгострокове проживання з метою працевлаштування (робоча карта), становить 45-60 днів, в окремих випадках до 90 днів, якщо були надані всі необхідні документи і не була призначена співбесіда. В разі призначення співбесіди, розгляд справи починається з моменту отримання МВС ЧР протоколу співбесіди. На практиці це означає, що вашу заяву можуть розглядати до півроку і більше.
  • Термін розгляду заяв на довгострокову візу з матою підприємництва, та з метою возз'єднання сім'ї становить 90 днів, а в окремих випадках до 180 днів, якщо були надані всі необхідні документи. При заяві на довгострокову візу, співбесіда може бути призначена в день подачі документів.

   В більшості випадків, якщо у вас повний пакет правильно оформлених документів від чеського роботодавця, правильно заповнені анкети і в наявності відповідні документи і довідки з України, з нотаріально завіреним перекладом на чеську мову - у вас є можливість отримати візу до 60 днів. Того рекомендую до цього ставитсь відповідально.

   Щоб уникнути неприємностей, при подачі документів на візу в Консульському відділі ЧР, ми можемо провести аудит документів, які подаєте. Вартість цієї послуги досить помірна, в порівнянні з повторними витратами на реєстрацію в Visapoint, змарнованим часом, нервами і можливістю втратити роботу. Крім того, не кожен роботодавець готовий чекати працівника більше півроку. Ваша самовпевненість в цьому питанні, може дорого вам коштувати.

   Замовити аудит документів можна, скориставшись будь яким способ, вказаним в розділі "Контакти". Попередньо можна отримати безкоштовну консультацію. На аудит приймаються тільки сканкопії документів. НЕ ФОТО! Після вивчення переліку і змісту документів, буде надано письмовий звіт про виявлені недоліки (якщо вони будуть мати місце), і спосіб їх усунення. При необхідності, можемо заповнити анкети і виконати нотаріально завірений переклад довідок, дипломів і т. д. Вам буде гарантовано прийом документів у Консульстві. 

  Це стосується переліку необхідних документів для отримання відповідного типу візи. Консульство залишає за собою право, вимагати додаткові документи, які не входять в перелік необхідних (медичні довідки, дипломи про освіту, свідоцтва, сертифікати тощо...). Нами відслідковується вся інформація по змінах в законодавстві Чеської республіки, а також всі оновлення на порталах Міністерства праці і соціальної політики і Міністерства Внутрішніх Справ ЧР.

  Вартість аудиту і всіх наших послуг.

—————

Назад