Проблема відмов по робочій карті.

04.02.2018 17:02

   Давно не писав статті в блог. Матеріалу зібралось багато, але з часом, для його написання і публікації – проблема. Вщент завалений роботою, хоча й працюю не сам. Інтернет – це океан інформації, в якому можна потонути. І для багатьох на багато зручніше отримувати інформацію, поради і допомогу з одного перевіреного джерела. І до речі, відгуки на сайті від реальних людей, яким я надав реальну допомогу в досить складних ситуаціях. Роблю на цьому акцент, бо більшість досить скептично ставиться до подібного матеріалу, вважаючи це штучно створеним піаром. Так, я прошу клієнтів залишити відгук на сайті, якщо в них є бажання і вони вважають, що отримали те, за чим звертались до Consultservis.cz. Бо інтернет, хоча і дає великі можливості, але і несе відповідні ризики. Навіть будучи адміністратором сайту, я не маю можливість виправляти текст відгуку. Можу видалити… але не роблю цього, і навіть не виникало такої потреби. Єдиною причиною може бути - нецензурна лексика.

   Цю статтю хочу присвятити проблематиці відмов в отриманні робочої карти. Знаю, що ця проблема багато кого хвилює. Для більшості громадян пострадянського простору склалась досить критична ситуація, і єдиний вихід для себе, вони бачать в можливості заробітку закордоном або еміграції.

   Почну з того, що вже на стадії підписання трудового договору з роботодавцем, можуть виникнути передумови в призупиненні розгляду заяви, ба навіть у відмові. Деякі причини можна усунути заздалегідь, звернувшись до нас для аудиту документів від роботодавця і перевірки самого роботодавця. Деякі проблеми з’являються вже в ході перевірки Міністерством внутрішніх справ Чеської республіки, про що дана структура вас сповістить відповідним листом, з наданням двадцяти денного терміну для усунення недоліків. Лист чеською мовою і не кожен може самостійно розібратись в суті самого листа. Знову ж таки… Не гайте часу і звертайтесь до нас. Якщо цю проблему можна вирішити – ми її обов’язково вирішимо. Якщо шансів немає, принаймі, ніхто з вас не буде викачувати зайві кошти. Consultservis.cz надає, як окремі послуги, так і пакет послуг, в залежності від потреб клієнта. З кожним з них можна ознайомитись на сторінці «Ціни на послуги». Але хочеться наголосити, що придбання пакету послуг на три місяці, більш вигідний в тому плані, що економляться кошти на комісії банку, за Swift переказ на розрахунковий рахунок нашої фірми в Словаччині. Ви маєте гарантію нашої підтримки на 3-6 місяців. Є можливість миттєво реагувати на проблеми, які можуть виникнути в ході розгляду вашої заяви (ваші дані є в нашій базі, послуга проплачена і в нас є чіткий план, як діяти в подібній ситуації, до того ж, досвід в цих питаннях). Тут досить проста арифметика…

   Наведу декілька прикладів з власної практики, коли приходять відмови.

1.     Фірма, яка вас бажає працевлаштувати, має не сплачений борг по медичній та соціальній страховці. Якщо власник фірми не усуне цю проблему – подача апеляції по відмові, не дасть жодного результату. Робочу карту ви не отримаєте.

2.     В трудовому договорі вказана адреса місця роботи, але на справді там ще нічого не має, а тільки планується розвернути виробництво (це виявляється в ході перевірки МВС). Гарантована відмова. Апеляція можлива при наданні всіх необхідних офіційних документів, які підтверджують наміри роботодавця.

3.     Після того, як ви подали документи в консульство, недосвідчений роботодавець вирішує, що вже має робітника і видаляє вакансію з порталу Міністерства праці та соціального захисту (MPSV). Дана вакансія повинна бути на порталі, поки не отримаєте запрошення на вклейку візи!!! Це дуже важливо! Складна проблема, якщо не вчасно виявлена.

4.     Підтвердження про забезпечення житлом, яке надає сам роботодавець, підписане особою, яка не має права підписувати такі документи (не вказана в підприємницькому або торговому реєстрах, як уповноважена особа виступати від імені фірми). Цю ситуацію можна виправити, якщо роботодавець вчасно відреагує.

5.     Роботодавець не з’явився в поліції, після виклику на співбесіду. Можлива подача апеляції, якщо роботодавець може надати чітке письмове пояснення важливих причин неявки і виявить бажання пройти співбесіду.

   Цей перелік можна продовжувати досить довго, але як вже писав на початку статті – бракує часу. Кожна проблема має свої нюанси і потребує свій підхід для її вирішення. Закони Чехії встановлюють чіткі рамки на подачу апеляції і велику роль відіграє оперативність вирішення конкретної ситуації. Часто, фінансово це досить затратно, але завжди можна попередньо проконсультуватись з нами і вирішити, на скільки воно того варте… Вірите ви тому, чи ні – але у нас на справді «за спрос в морду не бъют». І нам не важливо на якій мові ви до нас звернетесь… мається на увазі, російська чи українська. Наша політика не має жодного відношення до політичних відносин, які склались останнім часом між відповідними країнами пострадянського простору. Для нас важливим критерієм є проблема людини, яка до нас звернулась і на скільки ми можемо їй допомогти. Зайдіть в розділ «Контакти» сайту і виберіть зручний для вас спосіб комунікації з нами. Я не хочу стверджувати, що безнадійних ситуацій не буває. На жаль, досить часто несвоєчасна або невірна реакція на лист від Міністерства внутрішініх справ Чеської республіки, може поставити жирну крапку на вашій перспективі працевлаштування в Чехії. Головне - вчасно зрозуміти, коли подальші дії не принесуть вам очікуваного результату. Цій проблематиці присвячена орема стаття цього блогу. Наші попередні консультації безкоштовні, а далі вже вам вирішувати…

   Ще декілька рядків хочу присвятити тим, хто шукає роботодавців самостійно, без допомоги посередників. Вище вказані причини відмов – вас стосуються не менше. Людина, яка робить це вперше (ура – безвіз), тобто пробує працевлаштуватись в Чехії самостійно, не знає всіх нюансів і підводних каменів. Для таких, наш пакет послуг «Максимальний» - це ідеальне рішення. Так – це комерція, але на рівні нормальних людських відносин. Вам вирішувати, що для вас краще. Знову ж таки… Не знання законів Чеської республіки, не звільняє вас від відповідальності. Я думаю, стресів вам і без того вистачає.

 

Едуард Ласло.