Консультації по працевлаштуванню в Чехії та з візових питань


Пробематика відмов у отриманні робочої карти.

12.10.2018 10:03

  Проблематика відмов у отриманні робочої карти, не одноразово піднімалась в статтях, на форумах та в деяких електронніх ЗМІ. Насправді. причин для відмови  в отриманні даного типу візи, досить багато. Їх можна розділити на дві категорії:

  1. Відмова, спровокована діями заявника на отримання вакансії.
  2. Відмова спровокована діями роботодавця чи агенції (як посередника).

 Якими діями заявник на отримання робочої карти може спровокувати відмову? Найпоширеніші з них, це не знання самої процедури отрмання візи, при спробі зробити все свохми силами; надання неповного пакету документів; вказана недостовірна інформація; наявність порушень при попередньому перебуванні на території Шенгенського простору і так далі... Кожну з вище вказаих причин, можна ще більш детально специфікувати. Можливо в майбутньому буде написана електронна книга, де буде детально описаний весь процес отримання роботи в Чеській республіці.  

  Які причини відмови з вини роботодавця? Знову ж таки, якщо людина , яка хоче працевлаштуватись в Чехії, не знає всієї процедури і реагує на першу об'яву, яку знаходить в інтернеті - ризикує натрапити на шахраїв. Легального роботодавця завжди можна перевірити в наявних реєстрах інтернету. Якщо не можете це зробити самостійно - звертайтесь до нас. Послуга безкоштовна. Далі, як причина відмови, може бути відмова роботодавця від трудового договору, при довгому розгляді заяви МВС Чехії. Останнім часом, дедалі більше звернень до нас людей, які отримали листа з МВЧ ЧР про можливість ознайомлення з документами, на основі яких буде прийматись рішення (в більшості випадків негативне). В цих випадках випливають причини, які на жаль, не має можливості виявити заздалегідь самостійно. Мова йде про наслідки перевірок поліцією діяльності потенційного роботодавця (в переважній більшості, це невеликі приватні фірми). Це стосується фінансової звітностіі Міністерству фінансів (не надання річного звіту до податкової служби, заборгованість по сплаті податків і так далі); заборгованості по сплаті страхових внесків соціального та медичного страхування; наявність порушень трудового законодавства, при прийомі на роботу іноземців (нелегальне працевлаштування); відсутність юридичних документів про співпрацю, при посередницькій діяльності; не явка на допит в поліцію представника фірми. Перелік можна прродовжувати, але важливо інше: ці причини в більшості випадків вказані в листах з постановою, про надання можливості ознайомитись з документами, на основі яких буде прийнято рішення. Мало хто з заявників володіє чеською мовою на такому рівні, щоб зрозуміти весь текст отриманого листа. В цьому випадку Гугл перекладач, або подібні інтернет сервіси вам нічим не допоможуть. А на виправлення ситуації є всього 20 днів, з моменту отримання листа. Настійно рекомендую звернутись до нас. Якщо після аналізу листа буде зрозуміло, що ситуацію виправити немжливо, консультація буде безкоштовною. В разі можливості все випиправити, наші послуги будуть коштувати 25-30 евро. Ціна більш, ніж  помірна для українських реалій.

—————

Назад