Продовження терміну дії візи і терміну перебування на території Чехії з довгостроковою візою (більше 90 днів).

28.01.2016 09:32

  Заяву на продовження терміну дії довгострокової візи і відповідно, терміну перебування на території Чеської республіки потрібно подати у відділення МВС ЧР. При подачі заяви сплачується держмито в розмірі 1000 чеських крон. Від сплати держмита звільняються студенти та діти віком до 6 років.

  Якщо була видана віза з терміном дії і на термін перебування менше одного року, при подачі заяви на продовження терміну дії візи, МВС ЧР піде на зустріч заявнику у випадку, якщо в заяві буде вказана така сама мета перебування, як і попередня. Термін дії візи буде продовжено максимум на один рік. Заяву слід подавати не раніше 90 днів і не пізніше 14 днів до закінчення вашого терміну перебування в ЧР.

  У випадку, якщо ви не в змозі подати заяву на продовження у встановлені терміни, з причин, які від вас не залежать, дозволяється подавати заяву не пізніше трьох днів до закінчення вашого терміну перебування. Але в цьому випадку потрібно довести, що причини були дійсно поважні і від вас не залежали.

  У випадку, якщо закінчиться термін вашого перебування до прийняття рішення по вашій заяві , і заява була подана у встановлені терміни, ви маєте право не покидати територію Чехії і ваше перебування буде легальним до моменту прийняття рішення по вашій заяві.

  Заява подається на стандартному бланку "Заяви на надання довгострокової візи"

  До заяви потрібно додати:

  • Закордонний паспорт
  • Документ підтверджуючий мету перебування на території ЧР
  • Підтвердженя про наявність фінансового забезпечення на час перебування
  • Документ підтверджуючий про забезпечення житлом
  • Страховий поліс, у випадку, якщо немає діючого страхового полісу одніюї з Чеських страхових компаній або не діє будь який інший міжнародний договір про забезпечення медичного обслуговування.
  • Дві фотографії
  • На вимогу, довідка про проведення профілактичних дій проти інфекційних захворювань.