Увага! Шахраї!

29.10.2015 09:52

Вже давно не секрет, що самостійно зареєструватись в системі Visapoint для подачі документів на робочу карту практично не можливо. Доводиться звертатись до реєстраторів - людей, які цим професійно займаються. Коштує така реєстрація чималих грошей. Але не маючи вибору, бажаючі поїхати працювати в Чехію, готові оплатити цю послугу. 

Головний фактор при виборі реєстратора - це відгуки і рекомендації людей, які успішно скористались послугами реєстратора, були зареєстровані на відповідний тип візи і пройшли процедуру подачі документів в консульстві. Та останнім часом все більше з'являється бажаючих легкої наживи, які за порівняно невеликі кошти 200-300 євро, пропонують зареєструвати в системі. В більшості випадків, реєструють не на той тип візи, чи на дату, яка не співпадає з днем прийому на даний тип візи. Або ж банально підробляють лист-відповідь з Візапоінт про необхідність підтвердження реєстрації, який система автоматично відсилає при успішній реєстрації.

Зафіксовано декілька таких випадків при роботі "реєстраторів", які при спілкуванні використовують електронну пошту з адресою visapoint@atlas.cz . Кошти переказувались у Россію на им'я Руслан Закиров. Поштову скриньку вони звісно можуть змінити.

Ось результат їхньої роботи. Людина приїхала в консульство подавати документи, впевнена, що записана на прийом. Документ, наведений нижче, підтверджуючий, що прийом анульований, був отриманий в консульстві в Києві.

виза file.pdf (102806)