Консультації по працевлаштуванню в Чехії та з візових питань


Вам хтось пропонував подібне?

23.07.2017 12:50
  
В процесі роботи зіткнувся з такою ситуацією. Знайомим запропонували зробити короткотермінову (до 90 днів) робочу візу. Нічого дивного... Таких пропозицій зараз в інтерненті безліч. Але, по перше, послуга платна. Сто долларів авансом і двісті, після отримання візи. Що теж, як би мало кого здивує. По друге, подача документів без присутності заявника в консульстві. І що дивно, є люди, які в це вірять! Сумно те, що таких людей досить багато. Я добре розумію, що при теперішній ситуації в країні, багато людей хоче поїхати, хоча б на три-шість місяців закордон, щоб заробити грошей. Але розвелось багато "спритників", які пропонують все зробитти за вас. Вам потрібно тільки внести аванс, а все інше будуть вирішувати "проесіонали своєї справи"... До речі, той шахрай, моїх знайомих водить за ніс вже більше трьох місяців, посилаючсь на купу різних причин, і вони тільки зараз до мене звернулись.
  Отже, перш ніж приймати подібні рішення, вам потрібно знати:
  1. На всі типи робочих віз, заявник подає документи особисто! Не залежно від того, чи це короткострокова, чи довгострокова віза, чи ви подаєте у візовому центрі, чи безпосередньо в Консульстві Чеської республіки.
  2. Термін розгляду заяв на короткотермінові візи до 15 робочих днів, максимум до 30 днів ( через візові центри, трохи довше).
  3. Особи до 26 років, консульський збір не оплачують (стосується тільки короткотермінових віз, з терміном перебування до 90 днів).

  Якщо маєте які не будь сумніви, раджу скористатись можливістю безкоштовної консультації. Чи просто напишiть нам на consultservis.cz@gmail.com.

—————

Назад