Відрядження для роботи в Чехії від польської фірми. Що законно, а що ні.

09.05.2018 08:03

  Тема працевлаштування в Чехії по польським візам, не одноразово піднімалась, як на сторінках нашого сайту, так і в багатьох інших публікаціях в мережі інтернет. В соцмережах відкрито пропонується робота в Чехії, для власників біометричних паспортів та закордонних паспортів з польськими візами. Якщо з біометричними паспортами, працевлаштування на території Чеської республіки є явно не законним, то з польськими візами весь час йде спроба пошуку, будь яких варіантів обійти закон. Про наслідки незнання закону, в цій статті пояснювати не буду – всі ми дорослі люди. Мова піде про, так звані, відрядження від польської фірми для роботи в Чехії. І на скільки така можливість є законною.

  Почну з того, що будь який спосіб працевлаштування для громадян України, потребує схвалення відповідних органів Чеської республіки. У випадку:

  1. Працевлаштування на термін до 90 днів, необхідно отримати дозвіл з Уряду праці ЧР.
  2. Працевлаштування на термін більший за 90 днів, необхідно оформити робочу карту, яку видає Міністерство внутрішніх справ ЧР (або синю карту, яка видається тільки висококваліфікованим фахівцям, а в окремих випадках, отримати дозвіл з Міністерства праці).

  Але закон робить виключення для громадян країн не членів ЄС, у випадку відрядження від іноземної фірми, яка знаходиться на території ЄС, для надання ПОСЛУГ фірмі, яка знаходиться в Чехії. В цьому випадку, якщо термін відрядження не перевищує 90 днів, ані дозвіл на працевлаштування, ані дозвіл на проживання на території Чеської республіки не вимагається.

  Далі, хочу детальніше пояснити, що це означає і навести приклади з польськими фірмами, бо у більшості випадків, не правильне толкування цієї статті закону, веде до сумних наслідків. Отже, для того, щоб ви могли працювати в Чехії по відрядженню від польської фірми, ви повинні бути працевлаштовані і вже деякий час працювати в даній польській фірмі. Вас можуть вислати у відрядження, тільки для надання ПОСЛУГ, і ні в якому разі не для виконання роботи, яку виконують працівники чеської фірми, куди вас відрядили. Надання послуг, можливе тільки у випадку заключення договору між польською та чеською фірмами.

  Наведу приклад .

1.Польська фірма, яка займається поставкою і монтажем обладнання, заключила договір з чеською фірмою, якій потрібне таке обладнання. В рамках договору, польська фірма може вислати свій персонал (включаючи громадян країн не членів ЄС) у відрядження до Чехії, для надання послуг монтажу обладнання, або наприклад, для сервісного обслуговування раніше встановленого обладнання. Але ні в якому разі не для роботи на цьому обладнанні, або виконання будь яких інших робіт.

2.Чеська фірма, заключила договір з польською будівельною фірмою, на проведення утеплення фасаду будівлі. Польська фірма може послати у відрядження своїх робітників, для виконання цих робіт на основі договору з чеською фірмою. Але якщо у відрядженні громадянин України, він не може працювати більше 90 днів протягом півроку. І повинні бути дотримані умови, що українець легально працевлаштований у цій польській фірмі і фірма дійсно займається будівельними роботами.

 

Кадрові агенції, які знаходяться на території Польщі, можуть надавати робітників чеським роботодавцям, тільки у випадку, якщо мають дозвіл від керівництва Уряду праці ЧР на надання таких послуг на території Чехії. Якщо польська кадрова агенція відповідної ліцензії не має, її діяльність є не законною. Так само і чеська кадрова агенція не має право працевлаштовувати громадян України з польськими візами на території Чехії.

Після введення безвізового режиму перетину кордону Шенгенського простору і майже річного досвіду міграції українців, поліція зокрема Словаччини та Чехії, приділяє підвищену увагу контролю трудової міграції. І як наслідок масових порушень, вводяться послідовні поправки до законів Європейських країн, з більш жорсткими правилами перебування на їх території.