Заповнення анкет.

   Заповнення анкет чеською мовою, входить до переліку послуг, які ми надаємо. Невірно заповнені анкети, дають суттєву підставу для відмови у видачі візи. В кожну з анкет вноситься багато персональних даних, а токож інформація, яка надається чеським роботодавцем, та різними установами Чеської республіки. Тут можливі два варіанта:
  1. Ви самостійно заповнюєте анкети, керуючись відеоінструкцією, яку можна знайти на нашому сайті. Після цого віддаєте нам на перевірку правильності заповнення. Ми проводимо аудит ваших документів і надаємо рекомендації, що до виправлення помилок і неточностей. Консульство з часом може вносити зміни до вимог, які не вказані у відеоінструкції або в коменаріях до відео. Вартість аудиту можна подивитись на сторінці "Ціни на послуги" .
  2. Або, всю роботу по заповненню анкет, ми повністю беремо на себе. Цей варіант особливо актуальний, якщо вам важко розібратись з документами на чеській мові. Ця послуга, не на багато дорожча від аудиту (див. "Ціни на послуги"), але суттєво економить ваш час.

  В обох випадках, вам потрібно відправити на нашу електронну пошту consultservis.cz@gmail.com, сканкопії всіх документтів від чеського роботодавця, першої сторінки закордонного паспорта і всіх сторінок з вклеєними візами, щоб ми могли звірити інформацію. Якщо, заповнення анкет ви доручаєте повністю нам, в такому випадку потрібно додатково скачати і заповнити Дані для заповнення анкет на робочу карту (Анкета) скорочена.pdf (430863)
    Після цього відскановану копію заповненої анкети також відправити на вище вказану адресу електронної пошти.  
В даній анкеті всі пункти обов'язкові до заповнення.

  На ділі це виглядає так:

  1. Скачуєте і заповнюєте анкету (файл Word можна заповнити прямо на компютері). Або скачуєте і роздруковуєте Анкета PDF.
  2. Телефонуєте нам (див. "Контакти") і замовляєте послугу заповнення анкет.
  3. Скидуєте на електронну пошту consultservis.cz@gmail.com файл або сканкопії заповненої анкети, яку скачали, сканкопії закордонного паспорта (перша сторінка і всі сторінки з візами) і всіх документів від чеського роботодавця.
  4. а) ми висилаємо вам заповнені анкети Новою поштою і ви оплачуєте замовлення при отриманні посилки; б) ми відправляємо на вашу електронну пошту сканкопії заповнених анкет після оплати послуги (переказом на картку), далі ви своєю рукою переписуєте все на чисті бланки, які можна скачати за посиланнями:

        бланк анкети на робочу карту;     бланк анкети на довгострокову візу;   

   

  Ваші персональні дані, які будуть вами надані для роботи, ніколи і ні при яких обставинах не будуть передані третім особам, або якимось чином використані проти вас. За вашим власним бажанням, всі матеріали на електронних носіях нашої датабази або у вигляді інформації на папері, будуть або відразу видалені (знищені) після виконання роботи, або будуть зберігатись на захищених носіях (без доступу з мережі), для подальшого використання при вашому повторному зверненні.