Форум створено для обміну досвідом та інформації, і спілкування між учасниками форуму, та коротких коментарів-відповідей адміністрації сайту на деякі питання.

На форумі заборонено рекламувати кадрові агенції та будь які фірми, вказувати контактні дані роботодавців. Такі пости будуть видалятись.

 Для попереднього замовлення коротких безкоштовних, або повноцінних платних консультацій, можна скористатись столом замовлень (кнопкою з зображенням конверта). 

Тема: Які труднощі виникають при підготовці документів для подачі в консульство?

Дата: 09.12.2018

Від: Паша

Заголовок: Черга

На яку дату зараз хоча б приблизна черга в рівному? Польська студентська віза. Дякую.

Дата: 09.12.2018

Від: Степан

Заголовок: Чеська тримісячна віза

Добрий вечір. Підкажіть будь ласка у мене чеська тримісячна віза з 2 виїздами на 90 днів по 27.01.2019 року , 22.12.2018 буду їхати на Україну на 15 днів, чи можу я 03.01.2019 р заїхати по біометрії на залишок невикористаних днів по чеській візі

Дата: 09.12.2018

Від: Адміністратор сайту

Заголовок: Re: Чеська тримісячна віза

Так, можете, до вичерпання 90 днів.

Дата: 09.12.2018

Від: Катерина

Заголовок: Робоча картка

Скажіть будь ласка,мені прийшло повідомлення про схвалення моєї 2 річної візи,які в мене є строки її забрати і скільки часу в мене є для виїзду ?

Дата: 09.12.2018

Від: Віталій

Заголовок: Re: Робоча картка

Катерина як довго ви чекали смс повідомлення?

Дата: 09.12.2018

Від: Катерина

Заголовок: Re: Re: Робоча картка

30 днів

Дата: 09.12.2018

Від: Адміністратор сайту

Заголовок: Re: Робоча картка

Маєте 60 днів протягом півроку. Питання, чи згоден роботодавець чекати? Можете залишитись ні з чим.

Дата: 08.12.2018

Від: Міша

Заголовок: Змінити місце проживання.

Агой. Я працюю і прописаний в Плзні. хочу прописатися в Празі. Місце роботи міняти не хочу. Чи то реально. Працюю по проекту Україна

Дата: 09.12.2018

Від: Адміністратор сайту

Заголовок: Re: Змінити місце проживання.

Спитайте в поліції...

Дата: 07.12.2018

Від: Оксана.

Заголовок: Правила вьизду по робочий карти

Доброго вечора.Цикавить така ситуация.Мени пришла смс з послльства забрати визу на робочу карту.Чи можу я вьихати в Чехию по ций визи стати на полицию и виихати через декилька днив щоб взяти дитину на Новий Рик а потим щераз завезти на Украину.Чи ця виза даэ змогу тильки одного вьизду поки не отримаеш робочу карту?

Дата: 07.12.2018

Від: Роман

Заголовок: Re: Правила вьизду по робочий карти

Віза ця для того ,щоб ви могли працювати до одержання робочої карти ,куди Ви ще хочете їздити - треба йти на роботу,а дитину нехай везе тато .

Дата: 07.12.2018

Від: Роман

Заголовок: Re: Re: Правила вьизду по робочий карти

Візу дають з коридором на півроку з правом в'їзду на 60 днів ,так що їдьте по біометрії з дитиною на Новий рік ,а потім можете їхати в Чехію аж січн чи лютому ,Вас і так буду чекати роботдавець ,бо вони знають правила вироблення карти. Крім того на здачу біометричних данних попередньо треба по телефону записатись на поліцію ,я одержав візу в посольстві ,а записали на чергу біометріі через 1,5 місяці - це місто Їглава - досить велике.Такщо зможете здати біометрію певно після Нового року ,це точно .

Дата: 07.12.2018

Від: Андрій

Заголовок: Re: Re: Re: Правила вьизду по робочий карти

Я приїхав в Чехію 26.12, 27.12 без всяких проблем прийшов в поліцію і здав біометрію. Зареєструвався хіба в автоматі на електронну чергу. 4 години зайняла вся процедура.

Дата: 08.12.2018

Від: Віталій

Заголовок: Re: Правила вьизду по робочий карти

Доброго дня оксана як ви довго чекали смс для вклейки візи
Після того як побачили свій номер оам на сайті МВС Чехії

Дата: 07.12.2018

Від: Ігор

Заголовок: Зміна роботодавця

Підскажіть будь ласка які документи потрібно для зміни роботодавця в Чехії

Дата: 07.12.2018

Від: ROMAN

Заголовок: Re: Зміна роботодавця

Мені пояснювали так / не знаю на скільки це правильно,але виглядає добре ,хоч все краще дізнатись на поліції / треба письмово заявою просити роботодавця про звільнення з роботи черз два місяці ,копію залишити собі з відзнакою про вручення ,укласти попередній трудовий договір з новим роботодавцем ,що він вас прийме на роботу через 2 місяці , новий роботодавець має мати дозвіл з уряду праці на це робоче місце , договір на нове проживання .Це все нести на чужинську поліцію , там скажуть ,що бракує можливо ,вони розглядають до 60 днів ,а ви 60 днів працюєте далі і старого роботодавця.Крім того на полції подекуди є консультанти.

Дата: 07.12.2018

Від: Дар'я

Заголовок: Як дізнатися ОАМ-номер заяви

Доброго дня,
Підкажіть, будь-ласка, де дізнатися ОАМ-номер заявки, бо в візовому центрі видавали папірець із тільки числовим номером справи?
Я хочу відстежити свою заявку, але не вдається, через відсутність ОАМ-номеру.
Заздалегідь вдячна.
Дар'я

Дата: 07.12.2018

Від: Адміністратор сайту

Заголовок: Re: Як дізнатися ОАМ-номер заяви

Дар'я, на цьому сайті є не тільки форум, але й розділи з безліччю корисної інформації. Що стосується номера ОАМ, шукайте в меню Питання та відповіді>Запит до МВС Чехії. Там все детально розписано, включаючи зразок запиту і архів списків.

Дата: 07.12.2018

Від: Вікторія

Заголовок: Отримання візи

Доброго дня! підкажіть будь ласка, під час вклейки візи потрібно надати мед.страхування з певним переліком вимог, але одного пункту не надає жодна страхова компанія у моєму місті - "Страховий договір повинен включати страхове відшкодування у випадку травми, ... навіть у наслідок приймання алкоголю, одурманюючих або психотропних речовин." Чи можна надати страховку без цього пункту? дякую

Дата: 07.12.2018

Від: Адміністратор сайту

Заголовок: Re: Отримання візи

Вікторія, не ускладнюйте собі життя. Біля консульства, чи візового центру без проблем придбаєте страховий поліс, який відповідає всім вимогам.

Дата: 07.12.2018

Від: Віталій

Заголовок: Депортація

Доброго дня знайомому дали депортацію в CZ він не знає чому йому дали чи може якось дізнатись?Треба писати емаіл чи чи поштою
P.S в посольстві був нічого не сказали

Дата: 07.12.2018

Від: Адміністратор сайту

Заголовок: Re: Депортація

Робиться запит на спеціальному бланку поштою.

Дата: 07.12.2018

Від: Віталій

Заголовок: Re: Re: Депортація

А де цей бланк взяти

Дата: 06.12.2018

Від: Oxana

Заголовок: Viza

Добрий вечір
Чи зможу вибрати чеську 2хрічну візу якщо загубила кватанцію про оплату консулького збору. Чи можливо якось відновити квитанцію

Дата: 06.12.2018

Від: Роман

Заголовок: Re: Viza

Можете ,треба мати тільки паспорт,я так сам одержав візу для робочої карти по режиму Україна ,в назначений термін прийшов в консульство і сказав ,що не маю при собі квитанцію про сплату , в мене забрали паспорт для вклеювання візи і сказали прийти в останню чергу в 12.30,але я прийшов в 11.30 і спокійно забрав паспорт , перевірено точно!!!

Дата: 06.12.2018

Від: Oxana

Заголовок: Re: Re: Viza

Велике вам спасибі. Бо я вже злякалася що вже не зможу отримати візу через втрату квитанції

Дата: 07.12.2018

Від: Роман

Заголовок: Re: Re: Re: Viza

Можете піти в банк ,де платили послуги ,в головний офіс ,написати заяву про видачу дубліката вказати дату оплати ,заплатити до 200 грн і чекати 3 дні ,аж потім банк видасть вам дублікат квитанціі ,але перетерпів 10 хвилин страху в черзі і перед вікном консульства і все владналось,працівники консульства не сказали ні слова - тільки давайте паспорт і прийдете в останню чергу

Дата: 06.12.2018

Від: Ро

Заголовок: Віза

Підскажіть будь ласка, після закінчення 3-х місячної чеської візи, можна поїхати на польську на 3 місяці, а потім зробити знову чеську. Чи потрібно в Україні бути, непересікаючи кордону взагалі?

Дата: 06.12.2018

Від: Роман

Заголовок: Re: Віза

Можна ,бо чеська робоча віза на 3 місяці - це віза категорії С , а польська робоча віза - категорія D, на чеську поширюється правило Шенгену ,після неі по біометрії не пустять в ЄС ,так після польськоі робочоі візи всі їдуть по біометріі або навпаки після біометріі всі їдуть по польській робочій , Ура - всі українці можуть роками бути в ЄС ,але 3 місяці в Польщі - потім 3 місяці в ЄС,потім знову Польща потім інша Європа.

Дата: 06.12.2018

Від: Kamila

Заголовок: Режим Україна

Добрий день,знову питання до адміністратора сайту.Тепер ,коли маєш два паспорти,біом. та звичайний,то візу вклеюють тільки в біометричний????

Дата: 07.12.2018

Від: Адміністратор сайту

Заголовок: Re: Режим Україна

Візу вклеять в той паспорт, який ви принесете в консульство. Інколи питають, чи є у вас ще один паспорт. Буває, що взагалі нічого не питають.

Дата: 07.12.2018

Від: ROMAN

Заголовок: Re: Re: Режим Україна

В мене спитали чи маю я два паспорти ,я сказав ,що не маю / я мав на увазі ,що з собою/ і дав той паспорт який був , конкретно у візовому центрі не вимагали біометричний ,бо немає різниці ,і так все в компютері і на кордоні все видно ,біометрія до довгострокових віз ,що польських,що чеських більше 90 днів не має відношення ,бо різні візи C -D

Дата: 07.12.2018

Від: Kamila

Заголовок: Re: Re: Режим Україна

Ясненько,А якщо я була в Чехії по біометр. паспорту у вересні 14 днів, а у січні планую подачу на 3-ох місячну візу,то мені її відкриють чи ні?Я щось вже геть заплуталась,поясніть будь ласочка

Дата: 07.12.2018

Від: Kamila

Заголовок: Re: Re: Re: Режим Україна

Забула ще сказати, що ще їздила у квітні по біом. на декілька днів

Дата: 07.12.2018

Від: ROMAN

Заголовок: Re: Re: Re: Re: Режим Україна

В консульстві Вам самі вирахують 90- дні біометрії ,моєму знайомому дати змогу працювати 75 дні,

Дата: 06.12.2018

Від: Nina

Заголовок: Если ОАМ номер уже есть в списках, а звонка или смс нет..что делать?

Подскажите пожалуйста,если на сайте МВД ЧЕХИИ мой запрос уже одобрен ,а ещё 2 месяца назад...А звонка,смс или письма из визового центра до сих пор нет???что мне делать??
Заранее спасибо за ответ

Дата: 07.12.2018

Від: Адміністратор сайту

Заголовок: Re: Если ОАМ номер уже есть в списках, а звонка или смс нет..что делать?

Если вы уверены, что это именно ваш номер, езжайте в визовый центр и выясняйте.

Дата: 07.12.2018

Від: Nina

Заголовок: Re: Re: Если ОАМ номер уже есть в списках, а звонка или смс нет..что делать?

Спасибо огромное за помощь!!))

Дата: 07.12.2018

Від: Антон

Заголовок: Re: Если ОАМ номер уже есть в списках, а звонка или смс нет..что делать?

Я когда , вклеивал раб.визу, видел под консульством очень много людей, которым не пришло оповещения про готовность визы. Они приехали, потому что долго уже ждут и тут узнали, что виза готова. Поэтому, если долго ждете и есть возможность съездить можете в инфо окошке 8 узнать, а может и забрать долгожданную визу. Всем удачи.

Дата: 07.12.2018

Від: Nina

Заголовок: Re: Re: Если ОАМ номер уже есть в списках, а звонка или смс нет..что делать?

Спасибо огромное))

Дата: 06.12.2018

Від: Евгений

Заголовок: Страховка

На який термін необхідно робити страховку по Режиму Україна після отримання повідомлення про готовність візи?

Дата: 06.12.2018

Від: Юлия

Заголовок: Re: Страховка

На месяц с покрытием в 60000 евро, стоит 600-800 грн. Я купила в тотже день возле посольства, когда ехала забирать визу. Киев РЕ

Дата: 07.12.2018

Від: Роман

Заголовок: Re: Страховка

Віза на 60 днів , страхівка на 60 ,не мудруйте ,біля консульства 3 центри продають страхівки по 800 грн з перекладом на чеську за 300 грн не піде страхівка

Дата: 07.12.2018

Від: Антон

Заголовок: Re: Re: Страховка

За углом консульства есть страховая компания UPZ у них страховка со всеми необходимыми условиями и уже на чех.языке стоит 465 грн.

Дата: 07.12.2018

Від: Адміністратор сайту

Заголовок: Re: Re: Страховка

Роман, страховий поліс достатньо на 30 днів, з покриттям 60 000 євро. Навіть з чергами в поліції біометрія на робочу карту здається до 30 днів і з того моменту вже можна офіційно працювати. Медстрахування вже забезпечує роботодавець.
Ще нікого з полісом на 30 днів не завернули.

Дата: 05.12.2018

Від: Людмила

Заголовок: Режим Україна

Доброго дня! Під час очікування на візу, після 60 днів прийшов лист про те, що допущено помилку і в 10-денний строк її треба виправити. Виправлення було зроблено в день отримання листа. Після цього пройшов вже майже місяць і в загальному це вже 90 днів. Підскажіть, будь-ласка, який термін очікування в даному випадку?

Дата: 05.12.2018

Від: Адміністратор сайту

Заголовок: Re: Режим Україна

Від 60 днів і більше.

Дата: 05.12.2018

Від: Ірина

Заголовок: Робоча карта

Хто подавав документи 19.11.2018р. Чи є результат?

Дата: 04.12.2018

Від: Женя

Заголовок: Довідка

Потрібен Апостиль для довідки про несудимість?

Дата: 05.12.2018

Від: Адміністратор сайту

Заголовок: Re: Довідка

Для Чехії не потрібен апостиль. Його вимагає Словаччина.

Зображено: 1 - 50 з 1790
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

додати новий внесок