Зароби на власній рекламі!

  При заключенні партнерської угоди, можливе безкоштовне розміщення реклами на весь період дії партнерської угоди, та отримання грошової винагороди за кожного клієнта! 

.

 Відвідувачі нашого сайту - це 100% цільовий трафік!

ВАШІ ПОТЕНЦІЙНІ КЛІЄНТИ!

Розміщення готових рекламних матеріалів на сторінці "Новини" та "Реклама", коштує 10 євро на місяць. Розміщення готових рекламних матеріалів на головній сторінці в верхній частині, коштує 30 євро на місяць. При замовленні на три місяці - додатково один місяць розміщення реклами безкоштовно.

Якщо власних рекламних матеріалв не має, додатково сплачується 24 євро  за виготовлення рекламного блоку.

Умови для розміщення реклами на нашому сайті:

  • Наявність ліцензії на працевлаштування за кордоном, або суб'єкт підприємницької діяльності на території ЄС (з відповідними документами).
  • Існування на ринку не менше двох років.

Реклама, яка не буде розміщена на нашому сайті:

  • Працевлаштування в Чехії та інших країнах Євросоюзу по польським візам та біометричними паспортами (за виключенням прцевлаштування в Польщі та Угорщині). Йде мова про прецевлаштування в обхід закону 326/1999 "Про перебування іноземців на території Чеської республіки" Зб. законів, та порушення відповідного законодавства інших країн Євросоюзу.
  • Будь які послуги по легалізації польських віз на території Чехії та Словаччини.
  • Об'яви та оголошення від приватних осіб та посередників без відповідної ліцензії.

Важливе попередження!

Розміщенням реклами, Consultservis.cz не несе відповідальність за дії рекламодавця. Але, якщо будуть надходити багаточисельні скарги на фірму, яка розмістила у нас рекламу, дана реклама буде видалена без повернення коштів рекламодавцю, та занесена в чорний список, який буде опубліковано на сайті. До уваги приймається саме велика кількість скарг, а не звернення одного-двох незадоволених.